psychoterapiaostoja.pl
2024-03-04
citylion.pl
2024-03-04

Coolapartment- Case Study

W ramach tego projektu, miałem za zadanie stworzyć stronę internetową wraz z systemem rezerwacji apartamentu w Hiszpanii.

Cechy projektu, istotne dla klienta:

1. Responsywność: Strona powinna działać płynnie na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i telefony komórkowe.

2. Estetyka: Projekt strony powinien odzwierciedlać hiszpański styl i zachęcać do odwiedzić i rezerwacji apartamentu.

3. System rezerwacji z płatnościami: Strona miała zawierać system rezerwacji, gdzie klienci mogliby dokonywać płatności za pobyt w apartamencie.

4. Dwujęzyczność: Strona miała być dostępna w języku polskim oraz hiszpańskim.

Początkowym etapem była szczegółowa analiza wymagań, w tym: Wywiad z właścicielami apartamentu, aby zrozumieć ich oczekiwania i potrzeby.  Kolejnym krokiem był wybór Platformy Wspólnie zdecydowaliśmy się na platformę WordPress, ze względu na jej popularność, elastyczność i bogatą społeczność. Na etapie projektowania i implementacji stworzyłem spersonalizowany design, który uwzględniał elementy związane z hiszpanią. Istotna była dbałość o to, aby strona była dostosowana do różnych urządzeń, korzystając z technologii CSS i Bootstrap. Wykorzystałem wtyczkę WooCommerce, aby stworzyć funkcjonalny system rezerwacji. 

Strona miała także stanowić bazę widzy z instrukacjami dla przyszłych gości apartamentu. Wspólnie opracowaliśmy system instrukcji, które goście apartamentu mogli w wygodny sposób odnaleźć poprzez zeskanowanie QR kodów znajdujących się w apartamencie.

System rezerwacji został wzbogacony o integrację z szybkimi płatnościami Tpay.

Coolapartment.eu to strona apartamentu, stworzona dla ludzi, którzy są pasjonatami podróżowania, obcowania z naturą i nieposkromionej chęci poznawania oraz doznawania wszystkiego co możliwe!

delicious-cookies-arrangement_23-2150707201-removebg-preview
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.
Więcej informacji