Wybrane realizacje

 • rkclassics.pl

  Stowarzyszenie Radomskie Klasyki organizuje cykliczną imprezę RK Classics, na której spotykają się właściciele i pasjonaci zabytkowych pojazdów. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, ale dotychczas nie miała własnej strony internetowej, która by ją promowała i ułatwiała zgłaszanie się do udziału. Stowarzyszenie potrzebowało profesjonalnej strony, która umożliwiłaby przekazanie informacji o terminach, miejscu i zasadach imprezy oraz zbudowanie społeczności wokół imprezy i stowarzyszenia.
 • splawix.pl

  Firma Splawix, specjalizująca się w sprzedaży ręczników papierowych, papierów toaletowych i podkładek medycznych, postanowiła otworzyć swój sklep firmowy w internecie. Celem projektu było umożliwienie wygodnych zakupów produktów.
 • aludom.sklep.pl

  Firma Aludom specjalizująca się w sprzedaży ręczników papierowych, papierów toaletowych i podkładek medycznych, postanowiła otworzyć swój sklep firmowy w internecie. Celem projektu było umożliwienie wygodnych zakupów produktów.
 • citylion.pl

  CityLion to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą baterii do pojazdów elektrycznych, takich jak hulajnogi, rowery, skutery. Firma chciała stworzyć nowoczesny, responsywny i wielojęzyczny sklep internetowy, który pozwoliłby na łatwe i szybkie zamawianie produktów przez klientów z różnych krajów.
 • coolapartment.eu

  Coolapartment.eu to strona apartamentu, stworzona dla ludzi, którzy są pasjonatami podróżowania, obcowania z naturą i nieposkromionej chęci poznawania oraz doznawania wszystkiego co możliwe!
 • psychoterapiaostoja.pl

  Strona internetowa psychoterapiaostoja.pl została stworzona w celach informacyjnych i jest dedykowana klientom, którzy poszukują wsparcia psychologicznego i terapeutycznego.
 • mkspiotrowka.pl

  Międzyszkolny Klub Sportowy Piotrówka Radom powstał w 1993 roku jako owoc pasji trenerów i miłośników koszykówki. Projekt obejmował realizację nowej strony internetowej stanowiącej wizytówkę klubu.
 • coolcamp.pl

  Coolcamp jest firmą rodzinną. Ich pomysł na wynajem kamperów zrodził się z pasji podróżowania, obcowania z naturą, a także nieposkromionej chęci poznawania. Projekt objął utworzenie strony wraz z systemem rezerwacji.
delicious-cookies-arrangement_23-2150707201-removebg-preview
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.
Więcej informacji