splawix.pl
2024-03-04

RK Classics - Case Study

Stowarzyszenie Radomskie Klasyki organizuje cykliczną imprezę RK Classics, na której spotykają się właściciele i pasjonaci zabytkowych pojazdów.

Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, ale dotychczas nie miała własnej strony internetowej, która by ją promowała i ułatwiała zgłaszanie się do udziału. Stowarzyszenie potrzebowało profesjonalnej strony, która umożliwiłaby przekazanie informacji o terminach, miejscu i zasadach imprezy oraz zbudowanie społeczności wokół imprezy i stowarzyszenia.

Do realizacji projektu strony internetowej wybraliśmy platformę WordPress, która oferuje wiele zalet, takich jak:

1. Elastyczność i skalowalność
2. Bogactwo motywów i wtyczek
3. Łatwość zarządzania treścią i aktualizacji
4. Optymalizacja pod kątem SEO i wydajności
5. Integracja z różnymi narzędziami i usługami

 

Organizator za cel nadrzędny postawił umożliwienie użytkownikom łatwego i szybkiego zgłaszania pojazdów na imprezę przy zapewnieniu responsywności i dostępności strony na różnych urządzeniach i przeglądarkach

RK Classics to coroczna impreza motoryzacyjna organizowana przez Stowarzyszenie Radomskie Klasyki. Wydarzenie gromadzi miłośników klasycznych samochodów, którzy chcą podzielić się swoimi unikalnymi pojazdami z innymi entuzjastami.

delicious-cookies-arrangement_23-2150707201-removebg-preview
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.
Więcej informacji